Одеський дзюдоїст виборов бронзу на чемпіонаті Європи

19-річний Ігор Цуркан здобув бронзову медаль на чемпіонаті Європи серед юніорів, що проходив 5–7 вересня у Таллінні. Він виступав у ваговій категорії до 81 кг і переміг у поєдинку за третє місце нідерландського дзюдоїста Джошуа Де Ланге.

Ця перемога стала черговим досягненням у спортивній кар’єрі українського дзюдоїста.

Молодша сестра Ігоря, 15-річна Іларія Цуркан, також брала участь у змаганнях у ваговій категорії до 63 кг. Вона посіла сьоме місце, що є значним результатом для її віку та досвіду на міжнародній арені.

Ігор Цуркан вже має 24 медалі, здобуті на міжнародних турнірах, серед яких Кубки Європи та інші престижні змагання. Іларія, своєю чергою, на сьогодні має 10 медалей і демонструє високий потенціал у дзюдо.