Місяць тому до красуні верблюдиці Кузі, що мешкає в одеському Біопарку приїхав наречений на ім’я Заурбек. Про це написали в Instagram Біопарку.
У повідомленні на сторінці Біопарку йдеться, що лав-сторі буває не тільки у людей, а й у тварин. Окрім того, гостю з Миколаєва забезпечили комфортні умови. Тому працівники парку сподіваються, що Заурбеку в Одесі сподобається.
![](https://odessa-life.od.ua/wp-content/uploads/2023/11/verbljudi-690x450.jpg)
Закохану парочку можна відвідати щодня з 10.00 до 17.00.
Нагадаємо, що більшість зоопарків України також об’єднані в Асоціацію зоопарків України (АЗУ). Асоціація Зоопарків України займається перерозподілом коштів, що надійшли як допомога. Окрім того, зоопарки співпрацюють з метою обміну тваринам. Нещодавно до цього спільноти приєднався й одеський Біопарк.