18-річний одеський каратист завоював срібну медаль в Джакарті

18-річний одеський каратист Давид ЯНОВСЬКИЙ вперше в кар’єрі завоював срібну медаль на турнірі серії А. Він досяг цього в категорії «до 67 кг» на змаганнях, який проходили в Джакарті.

ПІДСУМКИ

У фіналі Давид ЯНОВСЬКИЙ (тренер – Денис КРИЛОВСЬКИЙ) поступився Шармі Пранаю із Індії. Матч завершився внічию 0:0, але судді віддали мінімальну перевагу супернику (3:2). Нагадаємо, що в цьому році Давид став чемпіоном Європи серед юніорів.

Це третя медаль спортсменів Одеської обласної федерації карате на турнірах серії А цього року. Дві срібні медалі завоювала Юлія ПАЛАШЕВСЬКА (тренер – Дмитро НЕГАТУРОВ, Сергій ПАЛАШЕВСЬКИЙ) – в Памплоні (28-30 січня) і Каїрі (10-12 червня, Коджаелі).

ШЛЯХ НА П’ЄДЕСТАЛ

На своєму шляху на п’єдестал Давид переміг місцевого бійця Адхі Резтівана (6:0), француза Джейсона Бланше (1:1), Хуат Хай Нама із В’єтнаму (2:0) і Шіх Чен-Чуна з Китайського Тайбею (2:1).