19-річний одесит завербувався на службу до фсб і виконував завдання по збору інформації про роботу навчальних закладів і шпиталів в Одесі. Ворог збирав цю інформацію для ракетного удару з численними жертвами. Російський агент спостерігав за периметром та контрольно-пропускними пунктами, а також робив відповідні фотознімки.
Після виконання завдань, молодика відправили шпигувати в Житомирську область. Там він також шпигував за військовими навчальними закладами. У Житомирі його і затримали під час слідкування за об’єктом. Отриману інформацію агент месенджером відправляв своєму російському куратору. За кожне виконане завдання він обіцяв своєму агенту грошову винагороду.
![](https://culturemeter.od.ua/wp-content/uploads/2024/06/44802559-1.jpg)
Слідчі Служби безпеки повідомили фігуранту про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану). Зловмисник перебуває під вартою. Йому загрожує довічне ув’язнення.