Завтра, 12 лютого, починаючи з 13 години на стадіоні “Чорноморець” відбудеться День підтримки переселенців + активності для дітей та дорослих. Вхід вільний для всіх.
Організатор – БФ “Тримай”. У програмі: виступ камерного оркестру Black Sea Orchestra та світові хіти від талановитих вокалістів проекту “Творча сила”.
Виставка «Незламність» : фрагменти рашистських ракет, фляги, каски терористів та ще багато речей, які можна довго розглядати.
Ігри для дітей та дорослих, аквагрим за донат та багато інших активностей. Подробиці за телефоном 0661850104.
![](https://informer.od.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-08_10-29-43-1024x1024.jpg?593a4f)