Чиновники Одеської облради виписали собі максимальну зарплату

Одеська обласна рада на другий рік війни, коли країна продовжує стояти на грані катастрофи, мільйони переселенців залишилися свої домівки, а на фронті героїчно борються та гинуть найкращі представники нації, витратила на чиновників адміністрації максимальну заробітну плату.

За словами депутата облради Юлії Чухало, середня зарплата чиновників в обласній раді – 83 тис. гривень. На весь адміністративний апарат витратили у 2023 році близько 40 млн гривень.

В облраді нарахували 11 надбавок до існуючої зарплати: надбавка за ранг, за особливий характер роботи, за вислугу, високі досягнення, за науковий ступінь, за знання мови, за ведення військово-обліку. Крім того, щомісячна премія, матеріальна допомога на оздоровлення та ще одна премія на вирішення соціально-побутових питань. І премія до свят.

При цьому обласна рада організує лише 4 сесії на рік. Що цікаво, зарплатну відомість видали лише після рішення суду – досі чиновники ретельно приховували свої високі зарплати та надбавки. Лише на премії до свят кожен чиновник отримав понад 100 тисяч гривень.

Джерело