До Дня Конституції України в Одесі відкриється виставка «Український фотощоденник»

«Український фотощоденник» – це міжнародний проєкт, створений для того, аби задокументувати та показати людству жахливі наслідки війни в Україні, та як саме вона змінила життя її громадян, де б вони не мешкали.

Нова фотовиставка відкриється 28 червня о 17.00 в культурному центрі UNION (Троїцька, 43). 

Експозиція складається з трьох частин: «Війна очима фотожурналістів», «Аматорська фотографія», «Дитячі репортажи» та містить 50 робіт з різних куточків країни: Бахмут, Херсон, Київ, Харків, Одеса та ін.. За допомогою великого охоплення представлених робіт, в глядача є можливість побачити зміни у різних сферах життя внаслідок війни.

Донька загиблого військового Юрія Брухаля сидить біля труни батька під час церемонії прощання у Гарнізонному храмі Львова
Львівський вокзал став вузловим пунктом, з якого люди намагаються виїхати в Україну поїздом. Вони тікають від повномасштабного російського вторгнення, яке почалося 24 лютого 2022 року.

В експозицію увійдуть також малюнки талановитих учнів мистецьких шкіл нашого міста на тему війни.

Захід відбудеться за підтримки Департаменту культури, міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Одеської міської ради.

У день відкриття виставки відбудеться фотопоказ «Війна.До/після.» , який покаже, яким було життя до 24.02.2022 та яким стало після.
Благодійні пожертвування з виставки будуть спрямовані на допомогу притулку для тварин «Шанс» у Херсоні. Більше інформації щодо проєкту ви можете отримати за посиланням.