![](https://volnorez.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/336365265_758998789077103_4641486231671810703_n-696x426.jpg)
Поблизу села Виноградівка Болградського району на Одещині прикордонники затримали трьох громадян України.
Про це повідомляє пресслужба Південного регіонального управління ДПС України.
Отримавши інформацію про появу невідомих у населеному пункті прикордоння, охоронці державного кордону перекрили ймовірні напрямки руху порушників. Один з нарядів побачив за допомогою тепловізора рух групи осіб в бік Молдови. Порушники проігнорували неодноразову вимогу зупинитися і намагалися втекти, затримати їх вдалося після попереджувальних пострілів вгору.Затримані виявилися чоловіками призовного віку з Донецької, Дніпропетровської та Львівської областей.
Правоохоронцям вони пояснили, що транзитом через Молдову намагались потрапити до європейських країн.На всіх трьох затриманих складені протоколи про адміністративні правопорушення за злісну непокору прикордонникам (ст. 185-10) та спробу незаконного перетинання кордону (ст. 204-1). Міру їхньої відповідальності за ці правопорушення визначить суд.