Вчора в Одеській меріі відбулось підписання договорів про встановлення партнерських відносин між нашим містом та містами Маямі і Маямі Біч (Сполучені Штати Америки).
Після підписання договірів офіційна делегація Одеської міськради вирушить до вказаних міст для передачі документів та обговорення питань всебічного співробітництва.
![](https://informer.od.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-01_14-11-05-1024x768.jpg?593a4f)
Одеса, разом із Маямі та Майамі Біч розпочинають співпрацювати у економічній, торговій, науково-освітній, соціально-культурній, туристичній та спортивній сферах.
![](https://informer.od.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-01_14-11-03-1024x768.jpg?593a4f)
ОдесаОфіційно