Фільм Одеської кіностудії переміг на фестивалі у Македонії

Фільм Одеської кіностудії «Чому я живий» режисера Віллена Новака визнаний переможцем у категорії «Кращий повнометражний фільм» на кінофестивалі Future of Film Awards у Македонії. Про це повідомляє пресслужба Одеської кіностудії. 

Сюжет фільму засновано на реальних подіях та розповідає про Маріуполь під час Другої світової війни. Сімнадцятирічні Фрося і Льончик мріють одружитися. Але Фрося українка, а Льончик єврей, що викликає нерозуміння в батька дівчини.

Проте потім Фрося завагітніла, а в місто прийшла війна. Льончик пішов на фронт, а вагітна Фрося залишилася в окупованому місті. 

«Окупація, доноси, колабораціонізм, мародерство, фашистський терор, розстріли євреїв. Усе це доведеться пережити героям і залишитися справжніми людьми», — зазначається в анотації до картини.

Раніше стрічку обрали до офіційної селекції Prague International Film Awards — кінофестивалю з прямими показами в Празі. Фільм «Чому я живий» режисера Віллена Новака став переможцем одразу двох міжнародних кінофестивалів у 2021 році. 

Джерело.