Фонд Держмайна України повідомив про очікувану дату продажу ОПЗ

У Фонді держмайна України визначили орієнтовну дату продажу Одеського припортового заводу. Про це під час  ІІ Саудівсько-українського аграрного бізнес-інвестиційного форуму повідомив голова Фонду держмайна Дмитро Сенниченко, — передає Agri-gator.

«Щодо Одеського припортового заводу, то там поміняли директора і наглядову раду. Є проблеми з боргами, які накопичені у попередні роки, але є план, як очистити цей актив і вивести його на продаж. Очікувана дата продажу: кінець наступного року», – сказав Дмитро Сенниченко.

Нагадаємо, у липні 2019 року Верховний суд України виніс рішення, яке дозволяє початок приватизації шести найбільших держпідприємств. Серед них – Одеський припортовий завод. Відповідне рвшення опубліковано в Єдиному державному реєстрі судових рішень. Це вже друга спроба віддати на приватизацію підприємтво. У 2016 році оголошували про намір приватизувати Одеський припортовий завод. Однак потім відклали термін приватизації до кінця 2017 року.

Завод спеціалізується на виробництві хімічної продукція, як аміак та карбамід та займається її перевалкою на морські судна. Річна потужність перевантажувального комплексу складає близько 9 млн тон. Корпоративними правами держави в ПАТ «ОПЗ» управляє Фонд держмайна України.