40 юних одеситів відбули до міста-партнера Одеси – Таллінн. На дітей чекає тиждень відновлення у спортивному літньому таборі Туксі на берегах Балтійського моря.
Завдяки естонській стороні, діти матимуть можливість насолодитись останніми днями літа в безпеці та збагатитись енергією для плідного початку нового навчального року.
![](https://informer.od.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-22_18-08-38-1024x768.jpg?593a4f)
![](https://informer.od.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-22_18-08-39-1024x768.jpg?593a4f)
![](https://informer.od.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-22_18-08-35-1024x768.jpg?593a4f)
За готовність прийняти групу маленьких одеситів вдячні меру міста пану Михаілу Килварту та співробітникам Муніципалітету міста Таллінн.
Таллінн є одним з найважливіших партнерів Одеси. Він був серед міст, що надали фінансову допомогу Одесі та гуманітарну допомогу тваринам Одеського зоопарку у важкі часи після початку повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року.
Муніципалітетом міста Таллінн на регулярній основі організовуються та проводяться культурні вечори та благодійні концерти в підтримку Одеси та України.
ОдесаОфіційно