Медики Одещини отримали спецтранспорт від корейського благодійного фонду

Департамент охорони здоровʼя ОДА отримав благодійну допомогу від корейських партнерів з благодійного фонду «From Korean Red Cross» у вигляді трьох медичних транспортних засобів (Hyundai Staria US4 та Kia Bongo). Про це повідомили у Департаменті охорони здоровʼя Одеської ОДА.

Нові сучасні автомобілі служитимуть для надання медичної допомоги трьох лікарень області: КНП «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради Одеської області, КП «Балтська багатопрофільна лікарня» Балтської міської ради Одеської області та КНП «Березівська центральна міська лікарня» Березівської міської ради. 

Возможно, это изображение автомобиль, фургон и текст

Автівки використовуватимуться для покращення надання медичної допомоги пацієнтам, які потребують додаткових заходів для підтримки життя під час транспортування до лікарень та між лікарнями.

Медичні транспортні засоби обладнані спеціальними засобами, що дозволяють надавати життєво необхідну допомогу пацієнтам під час медичного транспортування.

Возможно, это изображение скорая помощь

Наразі вони перебувають на етапі реєстрації. Після введення в експлуатацію вийдуть на лінії для надання допомоги мешканцям Одеської області.