Вночі біля кордону з Молдовою військовослужбовці Ізмаїльського загону затримали чоловіка, який ніс з собою чорного кота. Про це повідомляє Ізмаїльський прикордонний загін.
Порушника виявили та зупинили поблизу села «Нові Трояни». Затриманий виявився 28-річним одеситом, на ім’я Антон. Він зізнався, що планував перебратися за кордон та вирішив взяти із собою пухнастого улюбленця на кличку Kiт.
![Возможно, это изображение 1 человек, персидский кот и на открытом воздухе](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/319556994_514233827406599_5194742651841539332_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=63QNWqOQxCkAX-OpKx7&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AfCtSGB1csXkn18i69gKp35HYtxC_HhXl9IV-BdEKArBPg&oe=639B4879)
За спробу незаконного перетинання кордону прикордонники оформили на затриманого чоловіка документи адміністративного провадження. Кіт повернувся додому разом зі своїм господарем.
![Возможно, это изображение 3 человека](https://scontent.fiev7-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/319326391_514233820739933_7662311688766011342_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=smSedLfRA5wAX_yxfTP&_nc_ht=scontent.fiev7-3.fna&oh=00_AfBZf2GFQe6ESeC5MdA34xO2bBRkj8slwaQ_-4oATuGpdA&oe=639B4011)