Не знаєш кого обрати? В Києві презентували зручний сервіс для виборців

Не знаєш кого обрати? В Києві презентували зручний сервіс для виборців

Ivote (www.ivote.com.ua) – незалежна освітня платформа, розроблена, для того щоб допомогти виборцям швидко та зручно ознайомитися з програмами партій і раціонально та зважено дійти свого рішення під час виборчого процесу.

Проект не залежить від будь-яких політичних сторін та реалізується громадською організацією «Інститут політичної інформації» за підтримки міжнародної організації Internews Network.

iVote – це платформа, яка за допомогою важливих суспільно-політичних питань допомагає виборцю краще зрозуміти передвиборчі програми.

Програмний модуль iVote співвідносить ваші відповіді з офіційними позиціями партій, які вони виклали у своїх передвиборчих програмах. Спеціально для цього проекту команда програмістів та експертів розробила алгоритм та методологію більш точного розрахунку. Різні варіанти відповідей поєднані між собою, а результат демонструє, наскільки ваша позиція співвідноситься з програмними позиціями.

Наприкінці опитування ви отримаєте список партій. На початку списку будуть знаходитися політичні сили, з якими у вас є найбільші збіги, а знизу – ті, з ким ваші позиції співпадають найменше. Також ви можете побачити цитати з офіційних програм стосовно конкретних питань та порівняти їх.

www.ivote.com.ua