Так, за допомогою нейронних мереж створюються навчальні відео, танцювальні композиції, вже працює віртуальний музей «Старопортофранківська – вулиця навчальних закладів» тощо.
Днями одеські педагоги зустрілися, щоб обговорити потенціал штучного інтелекту для підвищення якості освіти та впровадження цієї технології в навчальний процес.
![](https://informer.od.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-20_11-37-22.jpg?593a4f)
Організатори семінару – тренінгу: Департамент освіти та науки Одеської міської ради, Асоціація «Відроджені гімназії України», ГО «Освіторія», компанія «Татл Технолоджі».
![](https://informer.od.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-20_11-37-23.jpg?593a4f)
ОдесаОфіційно