Одесит створює дивовижні кам’яні фігури на 16-й станції Фонтану

Одесит Володимир Яценко захоплюється балансуванням каменів. Це один із видів ленд-арту. Його скульптури на пляжах привернули увагу відпочиваючих. Про це розповідає Сила громад.

Ленд-арт – напрям у мистецтві, де в якості матеріалів використовують природні об’єкти та реальні пейзажі. Володимир захоплюється одним із його видів: робить скульптури з каменів.

Може здаватися, що вони висять у повітрі, але річ в ідеальному балансі. Нещодавно чоловік склав кілька дивовижних пірамід на 16-й станції Фонтану. Спочатку перехожі здивовано та з недовірою роздивлялися кам’яні фігури.

Володимир каже, що займається цим перш за все задля медитації. Він не прагне творити високу скульптуру. За його словами, у безвітряну погоду збалансовані камені можуть стояти довго, але частіше їх впродовж дня руйнують діти, з цікавості. До речі, саме діти краще освоюють таке мистецтво, оскільки не вважають досягнення балансу неможливим, на відміну від дорослих.

Автор скульптур дізнався про цей вид мистецтва кілька років тому. На створення таких фігур його надихнув відомий майстер Майкл Грааб, фото його робіт одесит побачив в інтернеті.

скульптура