Одеситка надовго залишила собаку у закритій автівці

В Одесі небайдужі громадяни повідомили велопатрульним про зачинену у машині собаку, який важко дихає та сильно скавчить. Люди зазначили, що його господаря не було вже давно.

Як повідомили в пресслужбі патрульної поліції Одещини, інспектори Владислав Булавін та Ярослав Черниш одразу під’їхали на вказане місце. Вони розшукали власницю автівки Mitsubishi – жінка відпочивала в одному з закладів харчування неподалік. На щастя, з песиком все було добре, його напоїли водою та заспокоїли. На жінку склали адмінматеріали за ч. 1 ст. 89 (жорстоке поводження з тваринами) КУпАП. В патрульній поліції нагадали, що не можна залишати улюбленців в зачиненому авто, адже у них теж може статися тепловий та сонячний удари.

Як допомогти собаці, якщо тварина все ж таки отримала тепловий удар: негайно перемістіть тварину у прохолодне місце; дайте попити води; намочіть шерсть собаки прохолодною водою; виміряйте температуру тіла, треба, щоб вона була не вищою 39 градусів. Якщо більше — продовжуйте охолодження; якнайшвидше покажіть пса ветеринарові.