Одеситка завоювала золото на турнірі з кульової стрільби в Німеччині

Одеська спортсменка Крістіна Остапенко завоювала дві золоті медалі на престижному міжнародному турнірi «H&N-Cup 2024» з кульової стрільби, який проходив в Мюнхені. Це перші медалі 18-річної спортсменки на змаганнях такого рівня.

Як повідомляє пресслужба відділення НОК України в Одеській області, слідом за перемогою в особистому турнірі у стрільбі з пневматичної гвинтівки в перший день змагань, вихованка обласної ДЮСШ стрільби стала переможницею у змішаній категорії, разом із срібним призером Олімпійським ігор Сергієм Кулішом із Черкас.

Одесситка Кристина Остапенко дважды взяла «золото» на соревнованиях по  стрельбе | Новости Одессы

У другий день змагань Крістіна Остапенко виграла кваліфікацію в особистому турнірі з результатом світового рівня 632,5 очки, який вище рекорда України, лише на 2,8 нижче абсолютного світового рекорду та на 1,7 очки нижче світового рекорду серед юніорів. Втім, до фіналу одеситка не була допущена через невідповідність екіпірування стандарту.