Пасажирський катер курсуватиме між Білгород-Дністровським та Овідіополем

24 травня між Одеською та Білгород-Дністровською РВА та ОСУВ «Одеса» підписано наказ, згідно з яким відкривається пасажирське сполучення через Дністровський лиман за маршрутом: Овідіополь – Білгород-Дністровський.

За один рейс скористатися послугами катера зможуть до 50 осіб. Компанія-перевізник «Нібулон» провела відповідні роботи з підготовки судна, промірів глибин та тралення акваторій.

Пасажирське судно на підводних крилах буде відправлятися від причалу №1 у Білгород-Дністровському до причалу «Нова пристань» в Овідіополь мінімум 3 рази на день та 3 рази у зворотному напрямку.

Між Білгород-Дністровським та Овідіополем курсуватиме пасажирський катер  (фото) — УСІ Online

Робота цієї переправи через Дністровський лиман дасть можливість людям за 20-30 хвилин пересісти в Овідіополі на місцеві автобуси та дістатися Одеси приблизно за годину. Вже найближчим часом це сполучення запрацює.

Нагадаємо, що минулого року вперше за останні 20 років було розпочато виконання пасажирських перевезень через Дністровський лиман між Овідіополем та Білгород-Дністровським. За час курсування, з серпня до 30 жовтня 2022 року, було перевезено більше 8 тисяч пасажирів.

Джерело