В Медіа центрі Одеса відбувся благодійний захід на підтримку підрозділу Сил оборони півдня України з підготовки спайперів.
Наприкінці минулого року у групи ентузіастів з органів місцевого самоврядування, благодійного фонду «Шлях до дому» та дівчат-військовослужбовиць виникла ідея створити цікавий емоційний проєкт, аби в умовах війни нагадати жінкам в Силах оборони їхню чарівність і мирне життя.
![](https://informer.od.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-20_16-51-09-1024x775.jpg?593a4f)
![](https://informer.od.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-20_16-51-12-1024x682.jpg?593a4f)
Оперативно зібравши представниць самих різних напрямків і структур зі складу Сил оборони півдня, організатори влаштували фотосесію, а потім створили календар на новий 2024 рік із назвою, що містить силу і красу – «Захисниці півдня».
Проєкт виявився насичений, емоційний і сповнений надзвичайною енергетикою. Пізніше у дівчат-учасниць виникла задумка перетворити поширення цього поліграфічного продукту на благодійну акцію.
![](https://informer.od.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-20_16-51-14-1024x1024.jpg?593a4f)
![](https://informer.od.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-20_16-51-17-1024x576.jpg?593a4f)
На благодійний аукціон запросили всіх охочих. Дівчата з фонду «Шлях до дому» влаштували затишну доброзичливу атмосферу і розгорнуту презентацію календаря. Тираж його обмежений, отже придбати можна тільки за донат на підтримку підрозділу підготовки снайперів.
Лотами благодійного аукціону стали календар з автографом командувача військ оперативного командування «Південь» генерал-майора Андрія Ковальчука і марки із зображенням шевронів підрозділів південного регіону. А в процесі заходу всі бажаючі могли долучитися до створення ексклюзивної картини, яка також стала лотом для донатів.
![](https://informer.od.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-20_16-51-18-1024x816.jpg?593a4f)
![](https://informer.od.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-20_16-52-52-682x1024.jpg?593a4f)
Також присутні охоче придбали за донати примірники календарів, де безпосередні учасниці проєкту могли залишити власні автографи і підвищити їх ексклюзивність.
Ось такий простий і легкий за задумом, але творчий і сповнений позитивом проєкт став основою для збору коштів на підтримку снайперів.
![](https://informer.od.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-20_16-52-55-1024x769.jpg?593a4f)
![](https://informer.od.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-20_16-52-57-966x1024.jpg?593a4f)
Запрошуємо всіх до унікальної можливості придбати календар , задонативши на підтримку бойового підрозділу:
Одержувач: ОБФ Шлях до дому, БО
Розрахунковий рахунок: UA433052990000026005024912934
ЄДРПОУ: 25042130
Сили оборони півдня України