Що відомо про скандал між представниками ТЦК та медпрацівниками в Одесі

Одеська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Південного регіону розпочала кримінальне провадження за статтею про хуліганство. Про це повідомили у самому відомстві.

У спецпрокуратурі відзначають, що за попередніми даними військовозобов’язаного доставили до Київського районного ТЦК та СП для встановлення ступеню придатності до військової служби.

Дорогою чоловік викликав собі карету швидкої. Між медпрацівником та представником ТЦК виникла сутичка, в якій, стверджують у прокуратурі, «постраждали обидві сторони».

Тривають слідчо-оперативні заходи.

Нагадаємо, конфлікт стався вчора, 11 червня. При цьому, версії, які озвучують представники ТЦК і медики, суттєво різняться. Водночас, у Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф заявили, що конфлікт вичерпано.

Остаточний вердикт нададуть правоохоронні органи. Щодо бронювання медиків – нині відповідно до установленого порядку проводяться відповідні лікарські огляди, оновлюються обліково-військові дані, формуються та подаються додаткові списки на їх бронювання. Найближчим часом питання буде вирішено. Всі бригади швидкої допомоги працюють у штатному режимі, – заявили медики.

ОНОВЛЕНО

З приводу ситуації висловився Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець. За його словами, подібні ситуації неприпустимі й дискредитують тих, хто зараз на передовій виборює життя для нашої країни і людей.

Омбудсмен розповів, що скерував листи до ДБР, Військової служби правопорядку, Національної поліції та МВС з вимогою надати правову оцінку діям учасників конфлікту.

Джерело