В Одеську область передали 1304 ноутбуки, їх отримають школярі. Техніку надав ЮНІСЕФ у співпраці з Міністерством освіти і науки України. Про це повідомили в Одеській обласній військовій адміністрації.
Ноутбуки отримають школярі з-поміж ВПО, діти з інвалідністю, діти з малозабезпечених сімей або позбавлені батьківського піклування та діти інших вразливих категорій, які навчаються в дистанційному форматі, зазначили в адміністрації.
![](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/1040x1.78/7174abcd406cc3c1.jpg)
21 листопада департамент освіти і науки передасть техніку районним військовим адміністраціям для подальшого розподілу серед навчальних закладів. Їх надаватимуть у тимчасове користування учням, які наразі не мають доступу до навчання.
![](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x0.1/033bf97739ec0677.jpg)
За програмою Міністерства освіти Одеській області вже передали 7370 безплатних ноутбуків у 835 закладів освіти.