Стіни героїв та кавалерів з Театральної площі в Одесі змінять локацію

Міська влада Одеси планує прибрати з Театральної площі стіни героїв Радянського союзу та кавалерів Ордену слави, які звільняли місто від фашистських загарбників. Сьогодні у мерії міста розробляють відповідний проект рішення, пише «Лівий берег».

До широкомасштабного вторгнення російських військ в Україну відбулося засідання Виконкому міської ради та було оголошено конкурс для перенесення цього архітектурного комплексу, або на Алею слави у парку імені Т.Г. Шевченка, або на Площу 10 квітня.

В Одесі з Театральної площі перенесуть стіни героїв та кавалерів

Городяни не повинні забувати імена тих людей, які віддали своє життя, звільняючи та захищаючи Одесу від нацизму. Але для цього існують інші місця, точно не Театральна площа.

У мерії припускають, що, швидше за все, після перенесення архітектурної композиції стіни будівель на Театральній площі відреставрую в єдиному архітектурному стилі.

Нагадаємо, в Одесі вибухнули неабиякі дискусії через перенесення пам’ятника Засновникам Одеси, який також відомий як пам’ятник російській імператриці Катерині II. Містяни вимагають прибрати пам’ятник із центру міста в рамках процесу декомунізації.