Стрельба на «7 км»: полиция задержала 10 человек

Правоохранители отчитались о задержании 10 человек, которые принимали участие в инциденте со стрельбой на промрынке «Седьмой километр». Об этом сообщили в пресс-службе ГУНП в Одесской области сегодня, 2 июня.

Полицейские заявили, что сумели остановить межэтнический конфликт между двумя группировками торговцев разных национальностей.

В то же время поиски зачинщиков конфликта продолжаются. 

Группа неизвестных ворвалась в расположенный на «7 км» павильон по продаже тканей и устроила стрельбу, в результате которой пострадали два человека. В свою очередь работники этого заведения и их соотечественники вооружились травматами и битами, и пошли громить магазины своих конкурентов. 

Вранці на промтоварному ринку невідомі особи невідомі особи в масках зайшли до магазину тканин, вчинили погром зі стріляниною

Вранці на промтоварному ринку 7 км невідомі особи в масках зайшли до магазину тканин, вчинили погром зі стріляниною, побили працівників та втекли з місця події на двох мікроавтобусах. Для встановлення місця знаходження та затримання цих осіб в дію був введений оперативний план «Перехоплення».Наразі їх пошуки тривають. В результаті стрілянини поранення отримали двоє чоловіків. Їх доставили до лікарні.Працівники торговельного закладу, розуміючи, що до цього у них був конфлікт через місця паркування автомобілів зі співвітчизниками, які також торгують тканинами на ринку, озброїлись пістолетом для відстрілу гумових куль та битами і пішли до їхнього магазину, де побили вікна. Поліцейські, які прибули на місце події, припинили протиправні дії та доставили до відділення поліції 10-х осіб. Наразі подію кваліфіковано за ч.4 ст.296 Кримінального кодексу України як хуліганство. Тривають заходи по встановленню та притягненню до відповідальності всіх учасників злочину.

Geplaatst door Поліція Одеської області op Dinsdag 2 juni 2020