В Одеській області від укусів бджіл постраждали троє людей. Про це повідомили у Центрі екстреної медичної допомоги.
Зазначається, що виклик надійшов з Березівської громади. «На місце одразу була доправлена бригада Березівської підстанції ЕМД. Медики надали допомогу на місці. Двох постраждалих було госпіталізовано до Центральної районної лікарні в стані середньої тяжкості», – йдеться у повідомленні.
![Крылатые "бандеровцы": пчелы Херсонской области до смерти покусали оккупантов](https://www.5.ua/media/pictures/original/207049.jpg?t=1611740591)
«Будьте обережні, перебуваючи поблизу пасік, а плануючи виїзд на природу, візьміть із собою засіб проти алергії і одягайтесь так, щоб відкритими лишалось якомога менше ділянок шкіри», – наголосили у Центрі.