Утриманець одеського СІЗО попався на шахрайстві

Чоловік, засуджений за майнові злочини до п’яти років позбавлення волі, взявся за шахраювання, чекаючи у слідчому ізоляторі переведення до в’язниці. Тепер зловмиснику загрожують додаткові три роки ув’язнення. Про це повідомляє пресслужба поліції Одеської області.

встиг ошукати сімох громадян на продажі неіснуючих портативних зарядних пристроїв: правоохоронці викрили у шахрайстві 38-річного утриманця одеського сізо

Під час слідства правоохоронці встановили, що чоловік, використовуючи мобільний телефон, розмістив на одному із популярних сайтів оголошення про продаж нових та вживаних повербанків. На повідомлення відгукнулися восьмеро місцевих жителів. Чоловік встиг ошукати сімох громадян на продажі неіснуючих портативних зарядних пристроїв.

Спілкуючись із потенційними покупцями через мобільний додаток, правопорушник запевняв їх про наявність зазначеного товару та готовність до його відправки поштою після попередньої передплати розміром 500 гривень. Люди погоджувалися на умови «продавця» і перераховували гроші на його абонентський номер. Протягом тижня зловмисник отримав більше чотирьох тисяч гривень, після чого припинив спілкування з потерпілими.