В Одесі аб’юзера та гвалтівника засудили до 8 років за гратами

Моторошна історія трапилася влітку 2021 року. Потерпіла розповіла, як рано вранці вийшла з дому і побачила автомобіль свого чоловіка, з яким вони вже деякий час жили окремо.

Чоловік вискочив з машини, схопив її за руку й заштовхав до своєї автівки, обіцяючи довезти до роботи. Жінка намагалася вийти, але водій заблокував двері й почав її душити, від чого вона знепритомніла. Прийшовши до тями, жінка побачила, що вони знаходяться на якомусь пустирі. Чоловік кричав на неї, змусив зателефонувати на роботу й сказати, що вона захворіла і не зможе бути на робочому місці.

Після цього бив її руками, ногами і викруткою, зґвалтував і погрожував спалити, діставши каністру з бензином. Жінка благала чоловіка зупинитися, обіцяючи повернутися до нього. Врешті, він все ж таки заспокоївся й відвіз її додому. Після цього жінка зателефонувала дітям, а її син викликав швидку і поліцію.

На суді сам чоловік винним себе не визнав. Він стверджував, що просто пропонував дружині відновити стосунки, сексом вони займалися за добровільною згодою обох, а численні травми у жінки — через те, що вона «вдарилася об його лікоть».

Суддю пояснення ґвалтівника не переконали. Він визнав чоловіка винним і засудив до 8 років ув’язнення.

Джерело