15 січня в Одесі відкрилась виставка художніх робіт випускників “Антарктичної школи”. Про це повідомив Національний антарктичний науковий центр на своїй сторінці у Facebook.
![Возможно, это изображение 1 человек, императорский пингвин и в помещении](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/324588468_1934153553582857_7293194381215802092_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=GDvVM7FQ7TMAX9BWi_O&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AfCJfYb2dEvAXTV2Pmqdgy61dwdMPTMAUJ4ribxVrR5SxA&oe=63C9DD28)
“ Школа була створена насамперед для дітей-переселенців, щоб вони вживу могли дізнатися більше про тварин і рослин крижаного континенту, а також про діяльність українських науковців в Антарктиді. Діти слухали лекції від українських полярників про загадковий антарктичний світ та протягом 5 тижнів разом з професійними художниками малювали своє бачення життя у найвіддаленішому куточку планети“, – зазначено на сторінці центру.
![Возможно, это изображение 12 человек, ребенок, люди стоят и в помещении](https://scontent.fiev7-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/320746618_897927174544660_69245820980723875_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=ELHzG1sv93IAX8rZp2r&tn=aB4QP9N_tl0_eMbR&_nc_ht=scontent.fiev7-3.fna&oh=00_AfAZ66n_lemhLqEAx6UzPiVK4I7xh3nE3X3_S6j5ciYdFA&oe=63C992B1)
![Возможно, это изображение 4 человека, люди стоят и в помещении](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/323431930_575785553976614_8058664515415501093_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=bV_7bfAVVOcAX9s3Uzq&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AfCRrFDO5o138fdM4y9JgdNmQq17K3Yk3t5pUWM4chaC8w&oe=63C92A43)
![Возможно, это изображение 7 человек, ребенок, люди стоят и в помещении](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/324192032_1176518002993521_6290778946816510959_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=M23WhQUl6dsAX_gfqGt&tn=aB4QP9N_tl0_eMbR&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AfBfqSaZ8jk5HekLinM4DfbpVqHRPp2kIP3Z7V1X8uSIQA&oe=63C90344)
Виставка триватиме до 28 січня 2023 р, робочий час – з вівторка до суботи з 12:00 до 18:00. Адреса: творчий простір «Діалоги» м. Одеса, Соборна площа, 2. Вхід вільний.