В Одесі мерія розпочала та зупинила ремонт бомбосховища

В районі Шкодової гори міська влада розпочала капітальний ремонт бомбосховища. Однак гроші швидко закінчилися – вже третій місяць укритя стоїть без дверей, світла, вентиляції та інших комунікацій. Люди обурені та просять допомоги вирішити це питання.

Як розповіли місцеві жителі, бомбосховище було побудоване ще за часів радянської влади. Укриття розраховане на ядерні удари – у ньому були броньовані двері, механічна вентиляція, меблі, світло. Там розміщується 250 людей.

Одесити залишилися без бомбосховища: мерія розпочала ремонт та зупинила  роботи — УСІ Online

З 25 лютого, коли розпочалася велика війна, ми за власний кошт навели там порядок. Замовили транспорт, щоб вивести сміття, принесли свої меблі, облаштували дитячу кімнату. Ніяких потреб не було, – розповів представник ініціативної групи Олександр Чеганенко.

У вересні 2023 року КП “Сервісний центр” розпочали капітальний ремонт. Місцеві жителі просили не роботи цього, оскільки їх все влаштовувало, однак роботи все одно розпочали.

Одесити залишилися без бомбосховища

Капремонт продовжився не довго – гроші швидко закінчилися. Ось вже кілька місяців бомбосховище стоїть без дверей та комунікацій.

Там немає дверей. Я називаю це “вкрали”. Заміна – це коли привезли нові двері та одразу замінили. А так вони старі броньовані зняли, а нові до сих пір не привезли. Світла немає. Вентиляцію вирізали. У бомбосховищі зараз немає ні меблів, ні унітазу, ні умивальнику. Замість підлоги – земля, – додав Олександр Чеганенко.

Одесити звернулися зі скаргою на лінію мерії 1535. Крім того, викликали на місце поліцію, щоб зафіксувати стан бомбосховища. Олександр Чеганенко написав заяву з проханням внести інформацію до ЄРДР – відкрити кримінальне провадження щодо посадових осіб, які наражають на небезпеку життя одеситів. Також з приводу даної ситуації надіслали звернення на ім’я голови Одеської ОДА.

Джерело