Вчора команда Департаменту міського господарства вже вкотре провела генеральне прибирання майже по всіх районах міста. Про це повідомляє телеграм-канал “Одеса. Офіційно”.
![](https://omr.gov.ua/images/galleries/maxi/82134.jpg)
Комунальники працювали на в’їздах у місто – Київському шосе та Овідіопольській дорозі. Разом з цим продовжили прибирання у парку Перемоги, у центрі міста та на кладовищах.
![](https://omr.gov.ua/images/galleries/maxi/82136.jpg)
“Ми працюємо кожного дня і робимо Одесу чистішою. Наші спеціалісти приділяють увагу кожній дрібниці. Любимо Одесу піклуємось про Одесу, бережемо Одесу” – зазначила директорка департаменту Наталія Мостовських.
![](https://omr.gov.ua/images/galleries/maxi/82140.jpg)
![](https://omr.gov.ua/images/galleries/maxi/82142.jpg)