В Одесі судитимуть злочинців, які змушували своїх жертв жебракувати

В Одесі на лаву підсудних відправили групу злочинців, які змушували своїх жертв жебракувати на вулиці та відбирали усі гроші. Тепер за скоєне одесит та його спільники можуть бути засуджені до 15 років позбавлення полі. Про це повідомляє пресслужба Головного управління Національної поліції в Одеській області.

Житель Одеси спільно зі своїми знайомими підшукували на вулицях міста громадян без постійного місця проживання та вербували їх для жебракування. Усі зароблені гроші зловмисники вимагали віддавати їм. 

Тримали жебраків у неволі — в Одесі затримали угрупування злочинців

Житель Одеси спільно зі своїми знайомими підшукували на вулицях міста громадян без постійного місця проживання та вербували їх для жебракування. Усі зароблені гроші зловмисники вимагали віддавати їм. Читайте також:

Вранці завербованих громадян на автомобілі відвозили у громадські місця з великим скупченням людей, саджали в інвалідні візки, і до вечора вони жебракували. Жертв одесити утримували у підвалі, а якщо ті намагались втекти — застосовували психологічний тиск та фізичну силу. На кожному з “робітників” зловмисники щодня заробляли до 1 000 гривень.

Поліцейські висунули  фігурантам обвинувачення за ч. 3 ст. 149 Кримінального кодексу України у вербуванні, переміщенні, переховуванні людей, вчиненому з метою експлуатації, у виді примусового втягнення у зайняття жебрацтвом з використанням примусу. Досудове розслідування завершено, обвинувальний акт скерований до суду. Обвинуваченим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’ятнадцяти років.

Джерело