В Одесі відбувся чемпіонат України зі стрибків на батуті

В Одесі 16-19 травня 2023 року пройшов командний чемпіонат України зі стрибків на батуті. Про це повідомили в департаменті інформації Одеської міськради (телеграм-канал).

У змаганнях взяв участь 61 спортсмен з Києва, Одеси, Дніпра, Харкова, Миколаєва, Херсона та Славутича.

Одесу на змаганнях представили вихованці Комплексної дитячо-юнацької спортивнї школи № 1. Юні одесити гідно виступили, здобувши медалі турніру.

В Одесі пройшов чемпіонат України зі стрибків на батуті | Новини.live

Так, в індивідуальних стрибках Софія Аларова завоювала перше місце, Катерина Кулешова та Вероніка П’ятакова – друге та третє відповідно.

У командних змаганнях перемогла команда Одеської області, у складі якої також виступали вихованки Одеської спортшколи №1: Катерина Кулешова, Вероніка П’ятакова, Каріна Занфірова та Софія Аларова.

Спортсменів до змагань підготували тренери-викладачі: Регіна Браілова, Віктор Силютін, Лілія Бакаленко та Лілія Дорогончук.

Організатори змагань: Міністерство молоді та спорту України, Управління фізичної культури і спорту Одеської області та Українська федерація гімнастики.