Відучора в Одесі почали ходити два нових трамваї — на сьомому та сімнадцятому маршрутах.
На 17 маршруті “Куликове поле — 11 станція Великого Фонтану” курсує багатосекційний вагон довжиною 26 метрів. Такий електротранспорт виготовляє компанія “Татра-Юг” та поставляє його в рамках проєкту “Міський громадський транспорт України” за кредитні кошти Європейського інвестиційного банку.
![](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/952x1.78/2e6645f4dd71442c.jpg)
На сьомий маршрут після капітального відновлення вийшов трамвай, який відремонтували КП “ОМЕТ”. Як зазначили в міськраді, це третій вагон, в салоні якого встановили сучасну систему кондиціонування та транзисторно-імпульсну систему управління тяговим електродвигуном, що дозволяє знизити витрати електроенергії на 40%.