Коти захопили Одесу. По всьому місту вже понад 100 муралів із зображенням котиків. Чи не щотижня десь з’являється новий малюнок. І ось сіру стіну в самому серці Молдаванки прикрасили зображенням одразу двох котів працівників ЖКСу.
Про це повідомляє КП “ЖКС “Порто-Франківський”.
“Нам дуже приємно, що команда “LBWS художників” обрали для своєї композиції образ саме наших працівників. Тож все, що ми робимо, це недарма. Працюємо далі!”, — йдеться в повідомленні.
![](https://informer.od.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-04_00-34-25-1024x869.jpg?593a4f)