В Одесі затримали співробітника ТЦК за хабар

Підозрюваний вимагав 4 тисячі доларів за невручення повістки та відтермінування призову. Про це повідомляє пресслужба ГУНП в Одеській області.

Заблокували корупційну схему ухилення призову на військову службу оперативники управління стратегічних розслідувань в Одеській області та слідчі слідчого управління обласної поліції. До її функціонування причетний працівник одного з районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (РТЦК).

За 4 тисячі доларів винагороди фігурант обіцяв не вручати повістку. Також у «вартість» входило надання пустого бланку повістки з мокрою печаткою для самостійно заповнення та проставлення необхідної дати, нібито, явки до ТЦК. Фейкова повістка мала виключити можливість вручення реальної, а відтак відтермінувати призов на військову службу.

11 червня поліцейські затримали фігуранта після одержання ним 1 000 доларів неправомірної вигоди. Тижнем раніше він отримав аналогічну суму. Працівника РТЦК затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.