Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу провела розгляд звернення щодо лісової пожежі в Подільському районі Одеської області. Про це повідомляє пресслужба відомства.
![Возможно, это изображение дерево](https://scontent.fotp7-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/447963156_443966655011183_8565437880064200429_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=LtGrEJ_UVoIQ7kNvgGRsWak&_nc_ht=scontent.fotp7-2.fna&oh=00_AYD40vUER6Yrx-E-XqWv3zJKTvse16Lay6P5sxve3UV6sA&oe=6668CE8F)
В ході проведення інспекційних заходів за межами села Вільшанка Савранської селищної територіальної громади встановлено факт спалювання лісового масиву сосни. Вогонь знищив понад п’ятсот дерев.
![Возможно, это изображение дерево и трава](https://scontent.fotp7-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/447960637_443966691677846_9143805521961475284_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=JFgayZ45CroQ7kNvgFguYUe&_nc_ht=scontent.fotp7-2.fna&oh=00_AYDCy_lGSuQYWghM4HpXi-j3M_7XeYcHyc-tDz300ENwgQ&oe=6668CD4D)
![Возможно, это изображение дерево и туман](https://scontent.fotp7-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/447956610_443966638344518_3956692255963549464_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=WTOJEeRIFKQQ7kNvgEDxtuA&_nc_ht=scontent.fotp7-2.fna&oh=00_AYB0wqhkBsw93pdn8ydSZUF7-M0KUTp228LlkKiKQV1zKg&oe=6668CE38)
Розмір шкоди, заподіяної пошкодженням дерев, складає перевищив три мільйони гривень. За фактом лісової пожежі інспекція направила матеріали до органів прокуратури з метою проведення досудового розслідування.