На острів Єрмаков у Дунайському біосферному заповіднику, що на Одещині, привезли шість водяних буйволиць із Закарпаття.
Тварин передав німецький еколог та активіст Мішель Якобі, який займається їхнім порятунком. Як зазначили в організації, буйволиці доповнять наявне стадо, яке вже пристосувалось до природи дельти Дунаю та щорічно поповнюється малюками.
![](https://informer.od.ua/wp-content/uploads/2024/05/438086893_756822856501728_5751244362483054332_n-1024x684.jpg?593a4f)
У майбутньому воно слугуватиме “банком” буйволів для їх розселення на інші території дельти.
На острові Єрмаков водяні буйволи оселились у 2019 році в рамках ревайлдингу. Вони допомагають відновити процес природного випасу, створюють мозаїчні ландшафти, сприяють збагаченню біорізноманіття та приваблюють туристів у регіон, зазначили в Rewilding Ukraine.