В Одеській області затримали нелегальних мігрантів до ЄС

На Одещині правоохоронці прикордонної служби під керівництвом місцевої прокуратури виявили нелегальний канал перевезення мігрантів через Україну до країн Євросоюзу.

Вчора  вночі оперативні співробітники Державної прикордонної служби України затримали 5 нелегальних мігрантів – громадян Туреччини та їх співвітчизника – організатора каналу. Затримані незаконно потрапили в Україну з Молдови та планували продовжити подорож до країн Європейського Союзу, повідомляє пресслужба ДПСУ.

Встановлено, що за свої послуги організатор брав з кожного «підопічного» близько 5000 доларів США. Варто зазначити, що в жовтні цього року його вже затримували прикордонники на території України. Його було засуджено за організацію незаконного переправлення осіб  через кордон. Тоді іноземця видворили з України із забороною в’їзду на три роки.

Крім того, кілька днів тому в одеському аеропорту прикордонники не пропустили в Україну одразу 25 громадян Туреччини. Усі вони слідували на запрошення громадянина України, який, як виявилося, запросив лише одного іноземця. Тобто, організатори сфальшували запрошення.

Варто відзначити, що з початку року прикордонники Західного регіонального управління затримали близько 180 вихідців з цієї країни під час спроб незаконно потрапити в країни ЄС.