Юна піаністка Катерина Юрескул з Білгорода-Дністровського отримала найвищі бали на міжнародному конкурсі «Польська рапсодія 2023». Про це повідомили у Білгород-Дністровській міській раді.
Музикальний творчий конкурс проходив у Варшаві. Там, піаністка з Аккермана, вихованка міської школи мистецтв ім. Л.Н. Гінзбург Катерина Юрескул стала переможницею.
![Піаністка з Одещини здобула перемогу на міжнародному конкурсі у Польщі — УСІ Online](https://usionline.com/wp-content/uploads/2023/12/bezymiannyj-6.jpg)
Підготувала Катерину до змагань викладач Надія Кобиленко.
Серед багатьох учасників, які змагалися в різних номінаціях та вікових категоріях, юну музикантку високо оцінили члени журі, Катерину нагородили дипломом лауреата І премії.