![](https://informer.od.ua/wp-content/uploads/2023/06/coronavirus-disease-covid-2019-5060427_1920-1024x470.jpg?593a4f)
За останній тиждень в Одесі зареєстровано 33 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. Це на 23,3% менше, ніж за попередній тиждень. Одужали за вказаний період 58 пацієнтів.
Про це повідомили у мерії міста.
У стаціонарі міської клінічної інфекційної лікарні проходять лікування 14 пацієнтів, у дитячій міській клінічній лікарні №3 – три дитини. На самоізоляції вдома перебувають 46 пацієнтів. Всього у 2023 році в Одесі зареєстровано 2411 випадків захворювання на COVID-19, одужали за цей період 2582 пацієнти.
«Вакцинація забезпечує ефективний захист від важких форм COVID-19. В усіх Центрах первинної медико-санітарної допомоги Одеси можна безкоштовно зробити первинне або бустерне щеплення», – нагадали у мерії.