Він розташований на Одеському залізничному вокзалі. Тут працюють психологи та волонтери, які займають малечу майстер-класами і захоплюючими іграми. Крім того, батьки можуть отримати корисну інформацію або консультацію юриста. Аналогічні локації працюють на залізничних вокзалах Києва, Дніпра, Львова і Харкова.
Заступниця міського голови Світлана Бедрега зазначила, що Одеський вокзал з перших днів вторгнення став потужним транзитним хабом для мешканців Херсонщини та Миколаївщини. А згодом, коли Одеса стала більш захищеною, все більше переселенців обирають наше місто місцем для зупинки. Пані віцемер відзначила повну кооперацію з працівниками вокзалу та подякувала за тісну співпрацю, що дозволила врятувати життя тисячам українців.
![](https://informer.od.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_22-11-06-1024x768.jpg?593a4f)
![](https://informer.od.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_22-11-06-3-768x1024.jpg?593a4f)
![](https://informer.od.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_22-11-06-2-1024x768.jpg?593a4f)
“Зараз, під час збільшення кількості обстрілів Одеси і південних регіонів та трагичності їх наслідків, коли родини приймають рішення тимчасово переїхати, відкриття точки “Спільно” на вокзалі – це своєчасне та важливе рішення. Це суттєва допомога міській владі, у той час, коли ми вимушені зосередитися на інших питаннях. Зокрема, відновлені міської інфраструктури після влучань, а також допомозі постраждалим”, – зазначила заступниця міського голови.
Одесити вдячні за надійне партнерство та всю ту допомогу, яка надається Одесі Дитячим фондом ООН.
ОдесаОфіційно