«Запорожець»-кросовер модернізують та перейменують в «Одесу»

Згідно з останніми даними, Запорізький автомобілебудівний завод вже наступного року займеться виробництвом нового кросовера, що отримає назву “ЗАЗ Одеса”. Очікується, що базою для нового кросовера стане компактна китайська модель Besturn T77, що вже третій рік випускається автомобільною компанією FAW Group, пише auto.today.ua.

Поки немає інформації про те, наскільки відчутною буде різниця в плані дизайну українського кросовера від базової моделі, але, скоріш за все, вона буде мінімальною. У Besturn T77 достатньо сучасний зовнішній вигляд, велику решітку радіатора, сучасно інформаційно-розважальну систему та оснащений двосезонним клімат-контролем.

Поки невідомо, яким двигуном буде оснащений новий “ЗАЗ Одеса”. Варто нагадати, що в Besturn T77 використовується турбодвигун 1.5 літра, потужність якого складає 160 кінських сил. В парі з ним працює 6-ступінчаста механічна передач або робот.

За розмірами автомобіль можна порівняти з популярними у нас Kia Sportage і Toyota RAV4:

  • довжина — 4 525 мм;
  • ширина — 1 845 мм;
  • висота — 1 615 мм;
  • колісна база — 2 700 мм;
  • обсяг багажника — 342 л.

Очікується, що новий “ЗАЗ Одеса” почнуть випускати вже в кінці наступного року, ціна повинна бути на рівні близько 550000 гривень. Варто ще раз підкреслити, що дані про випуск кросовера “ЗАЗ Одеса” поки офіційно не підтвердили.

Джерело.