Завтра на Приморському ліцеї встановлять пам’ятну дошку загиблому герою

На згадку про загиблого воїна, який захищав народ України, Бориса Чубіна, 19 вересня 2023 року о 12:00 на будівлі Приморського ліцею (пр. Гагаріна, 14) буде встановлено пам’ятну дошку . Також буде оголошено про іменну стипендію для талановитих учнів ліцею.

Будучи студентом цього навчального закладу , Борис Чубін став 7-разовим чемпіоном України з соціальних інновацій і виграв престижні змагання Малої Академії наук України, «Інноваційний прорив», Sage, Intel. Він розробив пристрій iHelp – помічник для людей з вадами зору, додаток для садівників та концептуальний проєкт соціальної мережі для незрячих людей.

Починаючи з цього року, щорічно в Приморському ліцеї, буде вручатися стипендія талановитим студентам, яку заснувала мати Бориса Тетяна Чубіна.

“Я роблю це заради підтримки талановитих дітей, які не обовʼязково відмінники, але вони рухають світ вперед, намагаючись зробити його кращим. Для мене важливо, на власному прикладі показати тисячам матерів України, які сьогодні прощаються зі своїми синами, що ми не повинні зупинятися і сумувати. Кожен з нас має досвід виховання та підтримки своєї дитини, і ми повинні передати це далі та допомагати іншим.

Я не можу боротися за наш народ і нашу землю, як це робив мій син зі зброєю в руках на передовій, для цього потрібна мужність і героїзм. Але я можу зробити це по-іншому, мотивуючи талановитих дітей, змінити світ на краще», зазначила Тетяна Чубіна.

Незабаром в Одесі планується організувати міжшкільний конкурс соціальних проєктів.

Борис Чубін закінчив Київський університет ім Тараса Шевченка, інститут міжнародних відносин з відзнакою, підтвердив свою кваліфікацію в одному із зарубіжних університетів. Стажувався в берлінському університеті ім. Гумбольта, написав наукову роботу в дюссельдорфському університеті ім. Генріка Гессе, був учасником Європейського Форуму в Брюсселі.
Загинув 30 серпня 2023 року, на Авдіївському напрямі, захищаючи українців від російського фашизму.