Для Одеського пологового будинку №4 за міською програмою «Здоров’я» придбано нове медичне обладнання та меблі.
Закуплені дві відкриті реанімаційні системи для немовлят, операційний стіл з набором аксесуарів, пересувні безтіньові світильники, фетальні монітори, функціональні ліжка.
![](https://informer.od.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-08_14-58-45-2-1024x768.jpg?593a4f)
![](https://informer.od.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-08_14-58-47-1024x754.jpg?593a4f)
лабораторії придбано гематологічний аналізатор і коагулометр. Також пологовий будинок отримав генератор для забезпечення безперебійної роботи апаратури в будь-яких умовах.
ОдесаОфіційно