У День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України в Одесі, на одному з кладовищ міста, відбулась церемонія вшанування полеглих Героїв, а також церемонія освячення нового Козацького Хреста.
Війна забирає найкращих – тих, хто виборює незалежність України. Тих, хто захищає нас від російського агресора. Вічна пам’ять та царство небесне нашим Героям!
![](https://informer.od.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-29_10-38-31-1024x768.jpg?593a4f)
![](https://informer.od.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-29_10-38-24-2-1024x768.jpg?593a4f)
![](https://informer.od.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-29_10-38-24-1024x768.jpg?593a4f)
![](https://informer.od.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-29_10-38-25-768x1024.jpg?593a4f)
![](https://informer.od.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-29_10-38-21-1024x768.jpg?593a4f)
![](https://informer.od.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-29_11-24-54-1024x768.jpg?593a4f)
ОдесаОфіційно