Двоє одеських футболістів потрапили до складу румунського клубу «Слатіна»

Два одеські футболісти – нападник Михайло Плохотнюк та центральний захисник/півзахисник Євген Смирнов – провели свій перший матч у складі нової для себе команди – румунської «Слатіни», яка виступає у першій лізі чемпіонату Румунії. Про це пише ОдесаОнлайн.

Михайло та Євген вийшли на поле зі стартових хвилин та відіграли повний перший тайм першого тренувального поєдинку «Слатіни» проти клубу «Мінерул» Костешти (третя ліга).

Двоє одеських футболістів дебютували у складі румунського клубу «Слатіна»

Незважаючи на те, що гра проходила за неймовірно неприємних погодних умов (сильна злива, величезні калюжі на газоні зі штучним трав’яним покриттям), команда одеситів здобула перемогу з рахунком 3:0. На рахунку Плохотнюка гол та гольова передача. Михайло, нагадаємо, перебрався до «Слатіни» ще наприкінці минулого року, а от Євген підписав контракт буквально кілька днів тому.

У середу «Слатіна» проведе наступний спаринг, цього разу – з куди більш потужним «Динамо» з Бухаресту.