У цей нелегкий час весь світ єднається задля боротьби з ворогом та допомоги постраждалим від війни. Одеса з перших днів вторгнення допомагає профронтовим містам та селищам.
Чергова допомога Бериславській міській територіальній громаді – генератор потужністю 33 кВт задля відновлення водопостачання в населених пунктах громади.
![](https://informer.od.ua/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-30_09-44-04-1024x768.jpg?593a4f)
“На наше звернення генератор був наданий німецькими партнерами. 🇩🇪 Technisches Hilfswerk (THW) you are our guardian angels!” – зазначив віце-мер Одеси Сергій Тетюхін.
ОдесаОфіційно