Київський театр привезе до Одеси нову виставу

19 жовтня в одеському Драмтеатрі ім. В. Василька відбудеться вистава театру “Чорний Квадрат” – “Страшенно хочеться поцілувати”. Про це повідомляє “Культурометр”.

Вистава з проєкту “До і після сексу”. Як зазначають організатори, вистава “завжди про найважливіше й особисте з елегантним гумором і максимальною відвертістю. Вистава на 100% про кожного з нас”. І якщо ця ситуація з Вами ще не сталася: “то всьому свій час, – сказала бабуся і вилізла з-під коліс трамвая”.

Підтримка один одного, спілкування, обмін думками та енергією в такі важкі часи, які переживає наша Країна, наш Народ – це те, чого ми усі потребуємо найбільше! У всіх нас має бути надія на те, що нас чекає вільне та щасливе майбутнє і ми маємо робити все можливе для того, щоб діти в Україні не плакали від жахів війни. Ми віримо в нашу Перемогу, ми віримо в наші Збройні Сили й підтримуємо наших Воїнів!

Частина коштів від продажу квитків буде перерахована на медичні потреби наших воїнів та у Благодійний фонд для підтримки Внутрішньо Переміщених Осіб. Вистава відбудеться в безпечному форматі в безпосередній близькості до бомбосховища, на випадок повітряної тривоги.