Чергову гуманітарну допомогу (корм для собак та котів, крупи, іграшки, засоби гігієни тощо) було доставлено до одеського притулку «Ковчег». Про це повідомляє сайт Одеської міської ради.
![](https://omr.gov.ua/images/galleries/maxi/89834.jpg)
![](https://omr.gov.ua/images/galleries/maxi/89832.jpg)
Її зібрали учні, батьки та вчителі Одеського ліцею №6 в рамках участі в VІІІ Всеукраїнській акції «Happy Гав для Сірка» та шкільному доброчинному проєкті «Відкрий своє серце… Гуманне ставлення до тварин».
![](https://omr.gov.ua/images/galleries/maxi/89829.jpg)
Метою заходу є покращення життя тварин у притулку, залучення учнів до практичної допомоги собакам, виховання в учнів відповідальності, альтруїзму, чуйності до чотирилапих, об’єднання всіх зусиль і можливостей небайдужих людей для вирішення проблеми безпритульних тварин. Всеукраїнська акція «Happy Гав для Сірка» проходить з 4 по 25 жовтня 2023 року в усіх регіонах України.
![](https://omr.gov.ua/images/galleries/maxi/89827.jpg)